Zajištění financování

Nový domov je nepochybně sen mnoha rodin. Ovšem nezřídka se objeví problém ve financování. Pokud řešíte stejnou situaci a nemáte zrovna dostatek financí pro koupi vysněného bydlení, tak nezoufejte. Rádi vám pomůžeme sjednat hypoteční úvěr a poradíme ohledně stavebního spoření i překlenovacích úvěrů. Uvidíte, že s námi můžete dosáhnout na vysněné bydlení snáz, než jste si vůbec dokázali představit.

ilustrační foto

  • jako klient jste pro nás na prvním místě
  • spolupracujeme s odborníky na finanční poradenství
  • ušetříme vám čas i peníze, umíme vyjednat výhodné podmínky na míru
  • celým procesem vás detailně a ochotně provedeme
  • minimalizujeme případná rizika
  • budeme tu pro vás vždy, když se vyskytne problém

Svěřte se do rukou odborníků na finance, kteří vám zajistí finanční servis přímo na míru vašim požadavkům. Pořiďte si tak konečně své bydlení snů, navíc za opravdu výhodných podmínek. Dokážeme poskytnout komplexní servis všem zájemcům o pojištění, stavební spoření, hypoteční úvěry, podnikatelské a spotřebitelské úvěry, penzijní fondy a další.


Hypoteční úvěry

Určeny jsou pro fyzické i právnické osoby a zároveň jsou zajištěny zástavním právem k nemovitosti – většinou je zástavním právem přímo financovaná nemovitost, ale není to nutně podmínkou. Patří k nejstarším a nejstabilnějším druhům bankovních úvěrů. Hypoteční úvěr je zpravidla poskytován na koupi, výstavbu, opravu nebo modernizaci nemovitosti.

Stavební spoření

Spoření, které vzniklo za účelem umožnit velké většině obyvatel realizovat vlastní bydlení, a to za výhodných podmínek. Na stavebním spoření se spoluúčastní stát a slouží pro tvorbu vlastního kapitálu, které za podobných podmínek neumožňuje žádná jiná forma spoření. V České republice je stavební spoření stále velmi oblíbené a je nejrozšířenějším způsobem financování vlastního bydlení.

Překlenovací úvěry

Překlenovací úvěry se na trhu objevily teprve před několika lety. Slouží k „překlenutí“ doby do schválení a přidělení řádného úvěru, pořídit si je můžete už od nulové akontace. Překlenovací úvěry jsou zpravidla nabízeny bez nutnosti mít naspořený určitý finanční obnos, podmínkou je uzavřené stavební spoření, nicméně to může být také u konkurenční spořitelny. Další podmínkou většinou je alespoň minimální ručení do určité výše.


Kontaktujte nás!

*
*
*
*
fname: