O nás

Realitní kancelář RealExpert vznikla transformací zprostředkovatelské a realitní kanceláře Martin Černý - HBC Group, kterou v roce 1998 založil Martin Černý, jako fyzická osoba, podnikající na živnostenský list. Realitní kancelář HBC Group se zpočátku specializovala především na zprostředkování pronájmu bytů a rodinných domů v Praze. Od počátku roku 2000 jsme začali poskytovat kompletí realitní servis spojený se zajišťováním jak pronájmů, tak prodeje bytů, rodinných domů nebytových prostor v Praze. V průběhu několika let jsme se stali spolehlivou prosperující firmou zajišťující kompletní realitní servis. Na základě dlouholetých zkušeností v realitní činnosti jsme se začátkem roku 2006 rozhodli založit zcela novou, moderní realitní kancelář RealExpert.

logo RealExpert

Cílem a posláním realitní kanceláře RealExpert je poskytovat našim klientům vysoce kvalitní služby spojené s prodejem, nákupem, pronájmem, financováním a správou nemovitostí. Soustavné zlepšování a rozšiřování poskytovaných služeb je možné na základě mnohaletých zkušeností našich makléřů, kteří svým osobním přístupem a hledáním individuálních řešení poskytují našim klientům profesionální uspokojení jejich požadavků a potřeb v oblasti bydlení, realit a investic do nemovitostí.

Samozřejmostí je poskytování kvalitního právního servisu pro každého klienta, ať už se jedná o pronájem malého bytu nebo realizaci prodeje objektu v řádech milionů korun. Chtěli bychom na tomto místě zároveň poděkovat všem klientům, kteří již naši realitní kancelář se svými potřebami oslovili a kterým jsme jejich přání pomohli dosáhnout a proměnit ve skutečnost. Víme, že v dnešní době není jednoduché zvolit spolehlivého a seriozního partnera, zejména v tak složité oblastni jako jsou reality. Pokud se i Vy rozhodnete využít profesionálních služeb realitní kanceláře RealExpert, uděláme vše, abyste i Vy byli maximálně spokojeni a stali se našimi stálými klienty.


Kontaktujte nás!

*
*
*
*
lname: phone: