Náplň práce:

Práce externího realitního makléře je velice zajímavá a různorodá. Jedná se především o obchodní činnost, kterou provádíte především v terénu s klienty, kde budete řešit požadavky na prodej či pronájem bytů, domů, pozemků apod. Poskytujete jim plnou péčí a poradenství v okruhu realit a řešíte kompletní obchodní případy. Sami si rozvrhnete čas podle toho jak se Vám to nejlépe hodí.

Očekáváme od Vás:

  • Jste komunikativní osoba, která umí naslouchat a má dobré prezentační dovednosti a táhne Vás to k obchodu, i když s ním třeba nemáte příliš mnoho zkušeností. Baví Vás jednání s lidmi a rád/a s nimi vyjednáváte a argumentujete, ač už se jedná o cokoli. Máte středoškolské vzdělání a mluvit anglicky Vám nedělá problém. Uživatelská znalost na PC Vám není cizí a jste rád/a mezi lidmi a zaměřujete se na výsledek své práce. Pokud se ztotožňujete s touto osobou, tak právě Vy jste náš vhodný nový kolega/kolegyně.

Nabízíme Vám:

  • Nabízíme Vám jméno silné, stabilní a dynamicky rostoucí společnosti. Právní a hypoteční servis za bezkonkurenční ceny. Práce je finančně nadstandardně ohodnocena a záleží jen na Vaší aktivitě kolik si vyděláte ve blízkém časovém horizontu. Vstupní poplatky jsou pro externisty vůči výdělku minimální. Nabízíme různé možnosti spolupráce s provizí až 90%!

Mzda:

30 000 - 100 000 Kč / měsíc