Společnost RealExpert přijme do týmu úspěšných makléřů nového kolegu / kolegyni na pozici prodejce nemovitostí s možností dalšího kariérního růstu.

Ukážeme Vám, že prodávat je opravdu jednoduché, pouze musíte chtít. Zaškolíme Vás pod vedením profesionálních prodejců nemovitostí.

Máte-li zájem si vybudovat kariéru obchodníka s nemovitostmi v prosperující společnosti, a pokud jste rozhodnuti udělat vše pro svůj úspěch, pomůžeme Vám tento cíl splnit a uděláme z Vás schopného makléře!

Náplň práce:

Realitní makléř/ka poskytuje klientům kompletní realitní poradenství a osobní péči tak, aby dokázal zcela uspokojit jejich požadavky a přání při prodeji nebo pronájmu nemovitostí. Svou zodpovědností a aktivním přístupem se stává tím, kdo ovlivňuje zásadním způsobem úspěšnost jednotlivých obchodních případů. Při práci dokáže využívat své profesní i životní zkušenosti.

Očekáváme od Vás:

  • Vysoké pracovní nasazení a časovou flexibilitu
  • Spolehlivost a příjemné vystupování
  • Přirozený obchodní a komunikační talent
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Ochotu učit se novým věcem
  • Chuť do práce a vnitřní motivaci být nejlepší
  • Znalost světového jazyka na komunikační úrovni výhodou

Nabízíme Vám:

  • Prestižní práci ve spolupráci s dynamicky rostoucí a prosperující realitní společností
  • Svobodné podnikání v realitách bez investic
  • Neomezené volání do všech sítí v ČR, neomezené SMS, rychlý internet
  • Špičkový systém pro správu realitní agendy, CRM, nabídek, poptávek
  • Podporu call centra - nábory nových nemovitostí a zpracování poptávek
  • Rozsáhlou inzerci nemovitosti ve všech významných inzertních serverech a médiích (40 domén)
  • Pravidelnou aktualizaci a rotaci nabídek na předních pozicích v inzerci
  • Motivační provizní systém pro makléře a manažery s atraktivními bonusy
  • Progresivní růst odměn a provizí pro úspěšné kolegy
  • Reálné zázemí stabilní a prosperující společnosti (právníci, jednací místnosti…)
  • Osobní asistentku na telefonu
  • Vstupní školení zdarma
  • Rychlý kariérní růst
  • Možnost otevření vlastní pobočky
  • Bez vstupních poplatků

Mzda:

30 000 - 100 000 Kč / měsíc