Společnost RealExpert je jednou z nejrychleji rostoucích realitních společností. Máme bohaté zkušenosti s realitním trhem, na kterém působíme již od roku 1997. Díky naší soustavné práci na zlepšování kvality našich služeb jsme schopni poskytovat komplexní, kvalitní a především velmi rychlé služby realitní kanceláře v Praze a Středočeském kraji.

Moderní a stabilní zázemí s příjemnou atmosférou a týmovým duchem nám ulehčuje dělat naši práci naplno a s chutí, a i proto se nadále rozšiřujeme a hledáme nové kolegy a kolegyně do našeho týmu, nejen na pozice obchodníků a makléřů.

Připravujeme expanzi do dalších krajů ČR a rádi přivítáme v našem týmu schopné kolegy se zájmem o realitní trh. Máte-li zájem o vyšší hru, podělte se s námi o své vize. Rádi Vám umožníme získání vlastní pobočky RealExpert, franšízy nebo obchodního zastoupení (mikrofranšíza - samostatný externí makléř).

Do našeho úspěšného týmu vždy rádi přivítáme schopné a aktivní spoluhráče. Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte nás kontaktovat, jste na správném místě.

V současnosti nabízíme pracovné pozice:

Tel.: 739 017 666 / kariera@real-expert.cz